מה אנחנו מציעים

4 היתרונות המרכזיים של דלתות אוטומטיות

דלתות אוטומטיות הפכו זה מכבר לסטנדרט המקובל בכניסה לכל בנייני המשרדים והעסקים. רבים חושבים שזה בגלל היוקרתיות של הדלתות האוטומטיות, אך בעצם יש להן רשימת יתרונות רבים מעבר לכך. אם אתם עדיין מתלבטים בנושא, תנו לנו לעזור לכם להחליט. לפניכם ארבעת היתרונות המרכזיים של דלתות אוטומטיות לבתי עסק.

יוקרה

אז כן, היוקרתיות שמשדרות דלתות אוטומטיות בהחלט מהווה יתרון. דלתות אוטומטיות עשויות לרוב אלומיניום משולב עם זכוכית, וכאשר הן מעוצבות היטב הן משדרות יוקרה מנצנצת, ומשדרגות את המראה של כל בניין בו הן מותקנות. למעשה, גם כאשר הדלתות אינן מעוצבות בצורה מרשימה, ואפילו בצורתן הסטנדרטית והפשוטה ביותר, הן משדרגות את מראה הכניסה, השאלה היא רק בכמה.

קלות אחזקה ותחזוקה

מכיוון שהחומר המומלץ לדלתות אוטומטיות הוא אלומיניום ורוב הדלתות עשויות ממנו, הן קלות ופשוטות לתחזוקה ואחזקה. האלומיניום הוא חומר חזק ועמיד בפני נזקי מזג האוויר וכן בפני מכות ושריטות, מה שאומר שלא תצטרכו להתעסק עם תיקונים תכופים. בנוסף, גם הזכוכית עצמה נשארת נקייה לאורך זמן, מכיוון שאין מגע בין כפות ידיים מלכלכות  לדלת עצמה. צידה הפנימי של הדלת נשאר נקי למשעי, ואילו את צידה החיצוני יש לנקות מדי פעם בעיקר מאבק מצטבר. מכיוון שהדלתות סגורות רוב הזמן, מלבד בעת כניסה ויציאה של אנשים מהבניין, נכנס הרבה פחות לכלוך ואבק מבחוץ, כך שגם ניקיון הכניסה עצמה נעשה הרבה יותר פשוט.

נגישות

לפני שהיו דלתות אוטומטיות היו אוכלוסיות מסוימות שהיה להן יותר קשה להיכנס לבנייני משרדים: בעלי מוגבלויות פיזיות שונות ובעיקר נכים על כיסאות גלגלים, מי שמגיע עם עגלת תינוק, מי שידיו תפוסות ועוד. המודעות לנגישות העסקים לאוכולוסיית הנכים גדולה יותר היום, אם כי יש עוד הרבה מקום לשיפור, ובמקומות רבים מותקנות גם רמפות המאפשרות לעלות בהן למי שמתקשה במדרגות. היפתחות הדלת בצורה אוטומטית, ללא צורך במגע, מקלה רבות על אנשים אלה בעת כניסה לבניין.

חיסכון כלכלי

בוודאי תופתעו לשמוע שדלתות אוטומטיות מאפשרות גם חיסכון כלכלי לבעלי הבניין. העקרון הוא פשוט: הדלת סגורה רוב הזמן, ואין סיכוי שמישהו ישכח לסגור אותה. כך, האוויר בתוך הבניין נשאר מחומם או מקורר, בהתאם לעונת השנה, ואינו מושפע מפתיחת הדלת לכמה שניות בכל פעם, ומערכת מיזוג האוויר אינה עובדת קשה מדי בניסיון לשמור על הטמפרטורה המתאימה בתוך הבניין.

צור קשר

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך :

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!