מה אנחנו מציעים

כל מה שרציתם לדעת על תיבות דואר

יש כאלה שמקבלים את הדואר שלהם אל סניף הדואר הקרוב, אולם במקומות רבים מגיע הדואר עד הבית. אם אתם משתייכים לסוג השני ודאי תשמחו לשמוע שהצוות המקצועי של פאר אנפון נותן לכם את כל המידע שאתם צריכים על תיבות דואר.

סוגים של תיבות דואר

תיבת הדואר נמצאת בחזית הבניין, אך צריכה לשמור על הפרטיות של הדיירים מפני הצצה בדואר שלהם. דברי הדואר שאתם מקבלים עשויים להיות אישיים, ותיבת דואר לא אטומה עלולה לחשוף פרטים לא רצויים. קיימים סוגים שונים של תיבות דואר, וככלל הן מתחלקות על פי הייעוד שלהן, לבתים פרטיים, לבתים משותפים ולמוסדות.

לבתים פרטיים

אחד היתרונות הגדולים במגורים בבית פרטי הוא האפשרות לבחור את הפריטים והעיצוב המרכיבים את הבית. אמנם תיבת הדואר אינה אלמנט עיצובי מרכזי בבית, אך היא נמצאת בחזיתו ויכולה ללמד משהו על הקו העיצובי בו בחרתם. בבתים פרטיים רבים תיבת הדואר נמצאת בחוץ תוך חשיפה לפגעי מזג האוויר, לכן חשוב לבחור בתיבה סגורה שתוכל להגן על דברי הדואר שלכם מפני גשם ושמש.

לבתים משותפים

בית משותף רווי בשטחים ציבוריים והשקעה בשטחים אלה היא עניין מעט מסובך. השטח הציבורי משותף לכולם, לכן קשה להסכים על פריטים עיצוביים שיהיו מקובלים על כולם. דרך מעניינת לעשות זאת היא להחליף את תיבות הדואר לתיבות מודרניות. אין צורך לבחור בעיצוב מיוחד או מגניב, והחלפה פשוטה של התיבות תוכל לסייע לשטח הציבורי של הבניין להיראות טוב הרבה יותר.

למוסדות ולמשרדים

בדרך כלל מוסדות ומשרדים מקבלים כמות גדולה של דואר בכל יום, לכן חשוב שתיבות הדואר שלהם יהיו גדולות במיוחד. בנוסף, בגלל שהתיבות משמשות אנשים רבים הן בדרך כלל נפתחות מספר רב של פעמים, דבר זה עשוי לגרום לבלאי גבוה יחסית של התיבות. מהסיבה הזו חשוב לבחור בתיבות עמידות במיוחד ובמנעולים איכותיים כדי שהתיבות יישארו תקינות לאורך זמן רב ככל האפשר.

איך בוחרים?

לא משנה אילו תיבות דואר אתם רוצים, חשוב שתרכשו אותן מחברה בעלת ותק וניסיון בתחום. כך תוכלו להבטיח את איכות התיבות וליהנות מהן לאורך זמן. כדאי להתייעץ במומחים של החברה כדי להצליח ולבחור בדיוק את מה שמתאים לכם.

צור קשר

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך :

דלת לבניינים המלצה

בעידן של היום, גם בנוגע למוצר כמו דלת כניסה לבניין המלצות הן דבר חשוב והבחירה בחברה טובה ואמינה תלווה אתכם לאורך שנים. המלצה אמינה וטובה יכולה לחסוך

קרא עוד »
תיבות דואר לבניינים

תיבות דואר לבתים משותפים לשטחים הציבוריים של המבנה ישנה השפעה משמעותית על התדמית של הגרים בו. הדבר בא לידי ביטוי ברחבת הכניסה, בגינה של הבית

קרא עוד »
דלת הזזה חשמלית

כיום, ברבים ממקומות העבודה, הקניונים והבניינים הפרטיים ניתן למצוא דלת הזזה חשמלית המקדמת את פני העובדים, הדיירים והמבקרים במקום. דמיינו לעצמכם רגע את לובי הבניין

קרא עוד »

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!