מה אנחנו מציעים

דלתות חשמליות

דלתות חשמליות, שבעבר היו מותקנות בעיקר בבנייני משרדים או מלונות יוקרה, הפכו לדלתות המועדפות כיום על בתים משותפים, חנויות ורבי קומות שונים. מה הופך דלתות חשמליות למועדפות?

  • נוחות השימוש – דלתות חשמליות שנפתחות ללא צורך במנעול או ידית כניסה, הן נוחות לשימוש.  נוחות פתיחה וסגירה של דלת כניסה חשובה למשל בבתים משותפים מהם יוצאים דיירים עם מספר דברים או בחנויות שמהן יוצאים לקוחות עם שקיות ומוצרי הרכישה.
  •  נגישות – דלתות חשמליות הן נגישות ומזמינות בעיקר לבעלי מוגבלויות ונכויות שונות, שלצערינו יש לא מעט בארצנו. דלתות אלו מקלות מאוד על אדם המתקשה לפתוח את דלת הכניסה כשהוא על קביים או בכיסא גלגלים.
  •  אסטטיות – דלתות חשמליות ניתן לעצב לפי דרישת הלקוח. דלתות חשמליות בדרך כלל מורכבות מזכוכית בעלת מראה יוקרתי ואסטטי מאוד, כמו כן ניתן לעצב אותן בעזרת סוגי זכוכית שונים, צבעים שונים של הזכוכית ואפילו עיטורים מיוחדים על הזכוכית.
  •  קלות התפעול – דלתות חשמליות מופעלות על ידי מנגנון מיוחד, חברת פאר אנפון הינה היבואנית הבלעדית של מערכות דלתות חשמליות של חברת TAU איטליה שלה מוצרים איכותיים ואמינים.

צור קשר

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך :

נוחות מתקדמת בלחיצת כפתור – הפתרון האולטימטיבי לכניסה חלקה
תיבות דואר לבניינים

תיבות דואר לבתים משותפים לשטחים הציבוריים של המבנה ישנה השפעה משמעותית על התדמית של הגרים בו. הדבר בא לידי ביטוי ברחבת הכניסה, בגינה של הבית

קרא עוד »
החלפת דלתות חשמליות

לובי הכניסה לבניין הוא השער של הבניין והוא יוצר את המפגש הראשוני שלנו ושל אורחינו בעת כל ביקור בבניין. למראה הויזואלי של האינטרקום ודלת כניסה

קרא עוד »

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!