מה אנחנו מציעים

תיקון אינטרקום

האינטרקום הוא מערכת פשוטה יחסית אשר מספקת אמצעי תקשורת מעולה לניהול התקשורת בין דיירי הבניין וכדרך לנהל ולפקח על כל המתרחש בכניסה לבניין. כיום האינטרקום המיושן משמש כמערכת אבטחה לכל דבר ולכן הוא נפוץ גם בבתים הפרטיים ובנייני משרדים ולא רק בבנייני מגורים משותפים. אין ספק שאינטרקום עם קודן מסודר ומשולב מצלמות מקנה לנו שקט נפשי ובקרת שליטה על הנכנסים ויוצאים מן הבניין . גם בפן הוויזואלי האינטרקום מביא איתו בשורות חדשות, עם עיצובים חדשניים ומשודרגים אשר יכולים לשפר את נראות הכניסה לבניין.

איך שומרים על תיחזוק האינטרקום?

ראשית כל, חשוב לוודא כי התקנת האינטרקום נעשית על ידי חברה מקצועית ומנוסה אשר מחזיקה בקבלות והמלצות. מניסיוננו, לאחר תיקון תקלות רבות שנגרמו עקב עבודה חאפרית המלווה בחוסר הבנה בסיסית במערכות תקשורת, חשוב מאוד להקפיד על איכות החברה.

בגלל שמדובר במערכת המבוססת על שמע, רובם המכריע של תקלות האינטרקום נגרמות ע"י חיווט לא מספיק מקצועי. אם החיבורים והכבלים מותקנים שלא כראוי הם יכולים להינזק ממפגעי טבע או קורוזיה. עבודה לא מקצועית עלולה להתבטא גם בבעיות בקו האינטרקום ורעשי רקע לא רצויים.

צור קשר

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך :

דלתות כניסה זכוכית

דלתות זכוכית – המכונות גם דלתות סיקוריות, הן דלתות מזכוכית מחוסמת, אשר מחוברות ישירות על הקיר, באמצעות פרזול וללא מסגרת אלומיניום. היתרון של דלתות אלה

קרא עוד »
מערכות כניסה ויציאה לבניין הרושם הראשוני משפיע
כיצד בוחרים דלתות אוטומטיות?

הדלתות האוטומטיות נמצאות בכל מקום היום: בכניסה לבנייני משרדים, במוסדות ציבוריים, בקניונים, בחנויות ובבנייני מגורים. נוחות השימוש, תחושת הבטחון, והשמירה על הבידוד התרמי והאקוסטי בתוך

קרא עוד »

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!