מה אנחנו מציעים

שיפוץ אינטרקום

האינטרקום הוא שומר הסף של בניין המגורים שלנו והוא דואג לכל מערך התקשורת בין אורחי הבניין לדיירים. כשהיינו ילדים, חשבנו שהאינטרקום הוא משחק להפגת שיעמום והטרדת מנוחת הדיירים אך כיום עם התפתחות הטכנולוגיה,אנו מבינים שהאינטרקום הוא האחראי על כל עניין התקשורת והאבטחה בבניין וערכו לא יסולה בפז.

סוגי מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום יכולות להגיע בתצורות שונות אשר להן מאפיינים שונים.

1) אינטרקום טלפון

היא אותה מערכת תקשורת ישנה שאנו מכירים והפעולות בו מסתכמות בלחיצה על הזמזם הרמת שפורפרת. 

המערכות הללו עדיין שמישות בחלק מהבניינים והמוסדות אך הן הולכות ונעלמות ככל שעובר הזמן.

2) אינטרקום קודן

אינטרקום קודן מכיל אפשרות נוספת שאינה קיימת באינטרקום הקלאסי והיא האפשרות להתנות את פתיחת הדלת רק ע"י הקשת הקוד הסודי של הבניין ואז רק אנשים שיש להם גישה אל הקוד יוכלו לפתוח את הדלת.

בד"כ, אנשים אשר מתגוררים בוילות/בתי יוקרה או בנייני מגורים חדישים אוהבים להשתמש באופציה הזו או באופציה הבאה שנזכיר.

3) אינטרקום מצלמה/אינטרקום וידאו

אינטרקום מצלמה הוא הגרסה המתקדמת ביותר של מערכות האינטרקום והוא מאפשר צפייה בעל המתרחש מחוץ לדלת הכניסה, גם בשעות הלילה המאוחרות. הוא כולל את כל הפונקציות של המערכות הראשונות שהזכרנו אך משלב גם מצלמה איכותית אשר סורקת את כל המתרחש באיכות מצוינת.

צריכים שיפוץ לאינטרקום? רוצים לעבור לדור הבא של מערכות אינטרקום? התקשרו עכשיו לפאר אנפון וקבלו הצעת מחיר על שיפוץ אינטרקום במחירים אטרקטיביים.

צור קשר

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך :

שיפוץ דלת כניסה

בשונה מדלת כניסה לבית, דלתות כניסה לבניין המגורים/בניין משרדים הן מועדות לפורענות. חשוב להבין שבדלת הבניין נמצאת בשימוש תמידי על ידי הדיירים, בני משפחתויהם, בעלי

קרא עוד »

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!