מה אנחנו מציעים

על מערכות אינטרקום ותרומתן לשלוות הנפש האנושית

נערים שמרעישים מתחת לחלון עד השעות הקטנות של הלילה הפכו זה מכבר למכת מדינה ידועה, ועם התחלת העונה הקרירה הם נוטים לחפש מקומות סגורים כמו חדרי מדרגות כדי לשבת בהם. אלה שלא התקינו בביתם עד היום מערכות אינטרקום, בעיקר בערים הגדולות, מכירים היטב את הריחות של השתן, האלכוהול והקיא, אפר הסיגריות, שאריות האוכל ושברי הבקבוקים שזרוקים לעיתים בחדר המדרגות, את הרעש שהם עושים כל הלילה, ולעיתים גם נתקלים במישהו שנרדם על המדרגות.

בשביל שלוות הנפש

החוויה הזו מטרידה, לא רק בגלל הרעש והלכלוך שהם משאירים אחריהם, אלא גם בגלל החדירה לפרטיות, הפחד מפני פריצות וחוסר האונים של הדיירים והמשטרה מול הפולשים החצופים. בשביל שלוות הנפש שלכם ושל שאר דיירי הבניין מומלץ בחום להתקין בהקדם מערכת אינטרקום מתקדמת בכניסה לבניין. נכון שמי שמתכנן פריצה יכול להתעקש ולחדור גם מערכות אינטרקום שונות, אך הדבר לוקח זמן ודורש השקעה רבה. אורחים לא קרואים שמחפשים מסתור מהקור והגשם פשוט יעברו לבניין אחר.

מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום הן מערכות טלפוניות בעיקרן, הבנויות משלושה חלקים, כך שאינן מסובכות להתקנה או הפעלה מצד אחד, אך מעניקות הגנה מושלמת מאידך. התאמת המערכת לצרכי הבניין ולמבנה צריכה להיעשות על ידי טכנאי אינטרקום מוסמך, ואת הרכישה כדאי לבצע בחברה מוכרת וידועה. כמובן שגם את הכנת התשתית והתקנת המערכת חייב לעשות טכנאי מוסמך שנשלח על ידי החברה בה היא נרכשה, כדי לוודא שהיא תותקן כראוי וכי תקבלו אחריות על מערכת האינטרקום עצמה ועל העבודה.

מבחר מערכות

כיום ישנו מבחר לא קטן של מערכות אינטרקום, וניתן להתאים לכל בניין את המערכת העונה על צרכי הדיירים בהתאם לתקציב הקיים. ישנן מערכות אינטרקום המאפשרות שיחה בלבד, אך כיום המערכות הפופולאריות ביותר הן המערכות המאפשרות צילום של הכניסה וצפייה בנכנסים לבניין, כיוון שאלה נותנות בטחון גדול יותר ואפשרות שליטה גדולה יותר על הנעשה, ובמקרה של וונדליזם ניתן להיעזר בהן כדי לזהות את המבצע.

צור קשר

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך :

מערכת כניסה מודרנית
מערכת כניסה מודרנית

השאלה איזו להציב בכניסה למשרד שלכם מטרידה אתכם לאחרונה? בחרתם לעשות שיפוץ וברור לכם שהדלת היא חלק בלתי נפרד מהחידוש של המקום? אתם לגמרי צודקים.

קרא עוד »

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!