מה אנחנו מציעים

מעברים מהירים

אבטחה חיונית לכל עסק, במיוחד לבניינים ציבוריים. יחד עם זאת, אין זה סביר שחברות יהיו מעוניינות שאנשים שאינם מורשים יוכלו להיכנס למרכזים המסחריים שלהן ללא אמצעי ביטחון, וזו הסיבה להתקנת מעברים מהירים.

למרבה המזל, לצוות המקצועי בחברת פאר אנפון, תעשיות אלומיניום בע"מ, יש מוניטין של חברה מובילה בתעשיית האבטחה, מה שמאפשר לנו ליצור ולהתקין מעברים מהירים בכל מבנה או שטח ציבורי.

מעברים מהירים מונעים סגירה לאחור

הסיבה העיקרית לפופולריות של מעברים מהירים היא שהם מספקים אבטחה מעולה, אבל חשוב להבין את האופן בו הם עובדים. בעבר, כמה אפשרויות שערים לא היו אמינות בגלל שהייתה אפשרות לעבור את המחסום בקלות.

כמעט כל הדגמים של מעברים מהירים מיוצרים היום עם חיישני אינפרא אדום וחיישני גישה כפולים שיש להם תפיסה גבוהה, מה שהופך את מנגנון הפעולה לכמעט בלתי אפשרי לסגירה לאחור. גם אם יהיו ניסיונות לעבור את אחד מהחסמים האלו, סביר להניע שתופעל אזעקה, שתעורר את תשומת הלב של איש צוות אבטחה, על הצורך בסיכולך ניסיון החדירה לבניין.

שילוב עם מכשירים רבים של צד שלישי

לפני כניסת מעברים מהירים למתחמים מסחריים, לעסקים רבים כבר הייתה מערכת בקרת כניסה, לרוב באמצעות תעודות זהות או תגים.

למרבה המזל, רוב השערים הבטיחותיים של היום משתלבים עם התקני צד שלישי רבים כגון אלה, מה שמאפשר ליותר חברות לקבל את ההזדמנות להתקין מערכות אבטחה מתקדמות בקלות.

עיצוב מודרני ואלגנטי

למרות שהעיצוב והגימור של מעברים מהירים עשויים להשתנות בהתאם ליצרן, אלו הם שערים אסתטיים מאוד.

מסיבה זו, חברות רבות מתקינות אותן ומעדיפות אמצעי אבטחה אלו על תכונות האבטחה המתקדמות האחרות, בזכות המהירויות המובנות בדגמים המיוחדים, והשילוב הנפלא שלהם בסביבה העסקית.

חושבים להתקין מעברים מהירים בעסק שלכם?

אם יש לכם עניין בהתקנת מעברים מהירים בעסק שלכם, כדאי שתתייעצו עם המומחים של חברת פאר אנפון. עם המוניטין של החברה המובילה בישראל בייצור והתקנת דלתות כניסה ואמצעי אבטחה, הפכנו לספקית המוכרת ביותר בארץ עבור מוצרי ושירותי אבטחה מתקדמים.

צרו איתנו קשר כדי להתייעץ עם המומחים שלנו, שישמחו להמליץ לכם על המערכת המתאימה ביותר לדרישות שלכם.

מעברים מהירים- כיצד פועלת הטכנולוגיה?

מעברים מהירים היא טכנולוגיית בקרת גישה מודרנית הצוברת פופולריות בתעשיות שונות. היא מאפשרת כניסה מהירה וחלקה לבניין או לאזור מסוים מבלי להתפשר על האבטחה. מדובר בשילוב של טכנולוגיה המאפשרת כניסה לצוות מורשה. המערכת כוללת בדרך כלל: קורא, בקר ומסד נתונים. הקורא הוא המכשיר הפיזי שסורק את האישורים של אדם, כגון כרטיס גישה או נתונים ביומטריים. הבקר הוא המכשיר שמעבד את המידע שנאסף על ידי הקורא ושולח אותו למסד הנתונים לצורך אימות. ברגע שמסד הנתונים מאשר את זהותו של האדם, הבקר מעניק גישה. תהליך זה מתרחש בזמן אמת ונמשך בדרך כלל מספר שניות בלבד. פאר אנפון תעשיות אלומיניום בע"מ בעלת מוניטין בתחום האבטחה וביצור והתקנה של מעברים מהירים בכל מקום דרוש.

היתרונות של בקרת כניסה מלאה

אחד היתרונות העיקריים של בקרת כניסה מלאה של מעברים מהירים הוא המהירות שבה הוא מאפשר גישה. אשר מבטל את הצורך של אנשי אבטחה לבדוק ידנית זיהוי ולאשר זכויות גישה, ובסופו של דבר חוסך זמן ומשאבים. בנוסף, הטכנולוגיה יכולה לסייע במניעת גישה בלתי מורשית, מכיוון שקשה לזייף או לתפעל כרטיסי גישה או נתונים ביומטריים. יתרון נוסף הוא יכולתו לעזור בניטור גישה לאזורים רגישים. המערכת יכולה לעקוב אחר מי נכנס ויוצא לאזורים ספציפיים ובאילו שעות, ומספקת תיעוד בעל ערך למטרות אבטחה. זה גם מאפשר לארגונים להגביל גישה לאזורים מסוימים בהתבסס על תפקידים ואחריות בודדים, מה שעוזר להגן על מידע ונכסים רגישים.

חסרון פוטנציאלי של בקרת כניסה

חיסרון פוטנציאלי עקרי של בקרת כניסה מלאה הוא הסיכון לכשל במערכת. כמו כל המערכות הטכנולוגיות, הוא נתון לתקלות שעלולות לשבש את הגישה. אם המערכת נכשלת, המצב יכול להוביל לאי נוחות בלשון המעטה, עיכובים ואפילו פרצות אבטחה. חיוני לארגונים שיהיו תוכניות גיבוי כדי להתמודד עם מצבים כאלה  לפיכך טכנולוגיית האבטחה שלהם כוללת חיישני אינפרא אדום וחיישני גישה כפולים המפעילים אזעקה ברגע שבלתי מאושר מנסה לחדור את המערכת. חברת פאר אנפון תעשיות אלומיניום בע"מ מייצרת ומתקינה מעבירים מהירים, ברשותה מגוון דגמים מיוחדים אשר בנויים בצורה אסתטית ונאה עם מיטב הטכנולוגיות המתקדמות. אם ברצונכם בהתקנת מעבר מהיר אנא פנו לטלפון: 1-800-262-000  ותיענו במהירות.  

צור קשר

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך :

דלתות כניסה הן לא סתם דלת

דלת הכניסה לבניין, לבית, או למשרד, היא תמיד יותר מנקודה אקראית לכניסה ויציאה. דלתות כניסה לבניין מתפקדות גם כמעין כרטיס ביקור של הדיירים, ושילובן בכניסה

קרא עוד »
איזה דלת כניסה כדאי להתקין?

דלת כניסה לבניין, כיום היא חובה בכל בניין שרוצה לשמור על המתחם והלובי של הבניין. ישנם מספר סוגי דלתות כניסה לבניין המתאימות לבניין מגורים. ערכנו עבורכם סקירה

קרא עוד »

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!