מה אנחנו מציעים

מה לשים לב כשמזמינים דלת חשמלית לבניין?

דלתות חשמליות מהוות אמצעי נוח ויעיל לשימוש פרטי או עסקי, המאפשר מעבר ללא צורך בפתיחה. מדובר בשירות יעיל במיוחד כאשר ידי המשתמש עמוסות בתיקים, אשפה, אספקה, בכוס קפה או עם עגלת ילדים. מעבר לכך, הדלתות עשויות ברובן מזכוכית שמאפשרת חדירת אור שמש לחדר הכניסה, עם מנגנון המבטיח סגירה כשאינן בשימוש כך שהמבואה נשמרת נקייה.

איכות המנגנון בדלת חשמלית

בעת בחירת דלת חשמלית חשוב לבחון את איכות וטיב המנגנון שלה. איכות זו באה לידי ביטוי בדלת הפועלת באופן שקט ובטוח, ושהינה בעלת חיישנים רגישים למעבר אדם המבטיחים את פתיחתה וסגירתה ללא תקלות. לשם כך מומלץ לרכוש דלתות מחברה אמינה שמשווקת דלתות איכותיות, הידועות באמינותן ובטיחותן.

בקרת שליטה על הנכנסים למבנה

בחלק מהמבנים הפרטיים והעסקיים יש צורך במנגנון פיקוח וסינון על הנכנסים למתחם. חשוב לדעת כי בזכות התפתחויות טכנולוגיות ניתן כיום לרכוש דלתות חשמליות בעלות אמצעי בטיחות שונים, כגון התקנת מערכת אינטרקום לבקרת כניסה, או התקנת מצלמה במעגל סגור. לכן, במידה שעולה הצורך במנגנוני בטיחות ופיקוח, יש לוודא כי מערכות אלו מסופקות על ידי החברה שמוכרת ומתקינה את הדלתות החשמליות.

חזות הדלת החשמלית

כיום מסופקות דלתות חשמליות במגוון דגמים, גדלים  גוונים וצורות, כך שניתן לבחור בדלת המתאימה ביותר למבנה, לאופיו ולצרכי דייריו. לדוגמא, אפשר לבחור דלת כניסה בצבעים וגוונים שונים של הזכוכית, כולל אפשרות להוספת הדפסים על הדלת, או לבחור בדלתות כניסה מוכהות. בנוסף לכך, בדלתות חשמליות ניתן לבחור את אופן עיצוב האלומיניום שעוטף את הדלת, וכן את גודלו, גונו וצורתו. יש לציין כי דלתות כניסה מסופקת במספר גדלים סטנדרטיים, כדלת חד או דו כנפית, עם אפשרות להזמנה במידות מותאמות לצרכים הספציפיים של המבנה. זאת, בתוספת ויטרינות זכוכית המקיפות את הדלת ומגדילות את כמות האור החודר לחלל. מעבר לכך, קיימות דלתות חשמליות במגוון צורות כגון דלתות ישרות זווית, דלתות מעוגלות בעלות קימור, ודלתות קרוסלה או הרמוניקה. ראוי לזכור כי הדלת משמשת פעמים רבות בכניסה לבניין, ומשפיעה באופן מהותי על חזותו והאווירה שהוא משדר. לכן, לפני הרכישה כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע כדוגמת מעצב פנים או אדריכל.

צור קשר

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך :

תיבות דואר לבניינים

תיבות דואר לבתים משותפים לשטחים הציבוריים של המבנה ישנה השפעה משמעותית על התדמית של הגרים בו. הדבר בא לידי ביטוי ברחבת הכניסה, בגינה של הבית

קרא עוד »
דלתות חשמליות אוטומטיות

הקידמה הטכנולוגית בעולם גרמה לגופים שונים להעדיף דלתות חשמליות אוטומטיות על פני דלתות ציר רגילות וידניות. עוד ועוד גופים ציבוריים ופרטיים, מסעדות, בתי מלון וכמובן

קרא עוד »

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!