מה אנחנו מציעים

כל מה שצריך לדעת לפני התקנת דלתות אוטומטיות

לפני שאתם מתקינים בבניין שלכם דלתות אוטומטיות, כדאי שתכירו את סוגי הדלתות הקיימות. הכרת התחום חשובה גם לאדריכלים, מעצבים, יזמים וקבלנים, כדי לבצע את התאמת הדלת בצורה הטובה ביותר האפשרית, לא רק מבחינה ויזואלית אלא גם פרקטית, בהתאם לנתוני השטח. כאשר מדובר בהתאגדות דיירים לשיפוץ הבניין המשותף, כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום הדלתות האוטומטיות. הצוות המקצועי של חברת פאר אנפון תורם את הידע שלו לשירותכם.

רק יתרונות

יותר ויותר מקומות מתקינים דלתות כניסה אוטומטיות. כל מבני העסקים החדשים מצוידים בדלתות אוטומטיות, וגם רוב בנייני המגורים נבנים כיום עם דלת אוטומטית מסוג כזה או אחר. לדלתות אוטומטיות יתרונות רבים, ולא מדובר בגחמה אופנתית חולפת או טרנד, אלא בפתרון טכנולוגי מצוין ומענה לבעיות רבות: בטיחות, נקיון, בקרת כניסה ויציאה, ויסות טמפרטורה ועוד.

עם פרופיל או בלי

שני סוגי הדלתות העיקריות הם דלתות עם פרופיל אלומיניום ודלתות סיקורית, העשויות מזכוכית בלבד, ללא מסגרת אלומיניום. לכל אחד מהסוגים יתרונות וחסרונות, כמובן, ויש להכיר אותם היטב לפני הבחירה בדלת. לא כדאי להסתפק באופציה שנראית לכם הכי יפה אלא להתחשב בתנאים השונים הקיימים, כולל המחיר ומידת המאמץ הנדרש כדי להוציא את התקנת הדלת לפועל, בעיקר אם מדובר בשיפוצי בניין קיים. לעיתים תגלו שעדיף להתקין דלת פחות יפה בעיניכם, אך הסיכוי שהיא תתקלקל או תושבת נמוך בצורה משמעותית.

תכנון מוקדם מונע בעיות

כאשר מתכננים דלת כניסה אוטומטית לבניין יש להתחשב בנתונים שונים כמו סוג התקרה וגובהה, הסגנון העיצובי, סוג הקונסטרוקציה עליה תורכב הדלת, המבנה הפנימי וצורת פתיחת הדלת, ועוד. לכן חשוב, כפי שכבר ציינו, להתייעץ עם מומחים בתחום הדלתות האוטומטיות ולהבין את כל הנתונים עוד בשלב התכנון. ללא הייעוץ המקצועי אתם עלולים למצוא את עצמכם עם דלת לא מתאימה לבניין מכל מיני בחינות, מה שגורר אחריו תקלות שונות שכביכול אין להן הסבר, ולמעשה יכלו להימנע לחלוטין.

צור קשר

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך :

מעברים מהירים

אבטחה חיונית לכל עסק, במיוחד לבניינים ציבוריים. יחד עם זאת, אין זה סביר שחברות יהיו מעוניינות שאנשים שאינם מורשים יוכלו להיכנס למרכזים המסחריים שלהן ללא

קרא עוד »

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!