מה אנחנו מציעים

דלתות כניסה אלומיניום

דלתות כניסה ניתן להשיג ממגוון חומרים ובמגוון דוגמאות עיצובים ומחירים אך מה שבטוח הוא שדלת הכניסה חייבת לשמור על מידה רבה של אמינות ולהיות עשויה מחומרים שמתבלים כעבור זמן רב במיוחד. דלתות כניסה אלומיניום מעניקות לכם שקט נפשי ומגוון פתרונות פונקציונאליים ועיצוביים.

לאלומיניום כיום שימושים רבים מאוד בתחום הבניין ועיצוב הבית. אלומיניום משמש כחומר עיקרי ליצירת פרופילים לדלתות אלומיניום וחלונות, וכמו כן הוא משמש כחומר עזר בבנייה בגבס ועוד פרטי בנייה מסוגים רבים ושונים.

דלתות כניסה אלומיניום עשויות למעשה ממתכת מתכת קלה רכה וחסרת תכונות מגנטיות (לעומת מתכות כגון פלדה או נחושת). דלתות אלומיניום ניתן לעבד בדרכים רבות והן יחסית זולות .

דלתות אלומיניום מפיצות ברק עמום כאשר הן נחשפות לאור- ומתקבל מראה מרשים ומיוחד. דלתות אלומיניום הן נפוצות כיוון ששילוב האלומיניום בבניית הדלת יוצר דלת מאוד פונקציונאלית, שהיא קלת משקל ובעלת חזות מבריקה ומהודרת. דלתות אלומיניום מתאימות לבניינים משותפים, משרדים ולכל חלל אחר.
דלתות אלומיניום, הן בעלות יתרונות רבים: האלומיניום הוא חומר קל וחזק בעל אפשרויות עיבוד מדויקות, יכולת התאמה טובה לפתחים, אטימות ומגוון אפשרויות עיצוב.

כיום אתם יכולים באמצעות שימוש בצבעים ייחודיים להתקין דלתות אלומיניום בצבעים שונים ומגוונים כגון דמויי עץ וכו' וליהנות הן מסגולות האלומיניום והן מהאווירה הטבעית שהדלת נותנת לחזות הבניין. דלתות אלומיניום הן חזקות, עמידות וניתנות לאטימות מעולה והן מגיעות במגוון אפשרויות פתיחה. דלתות אלומיניום בפתיחת הזזה חוסכות במקום הדרוש לדלת להיפתח. דלתות אלומיניום הן נוחות לתפעול, עמידות לאורך שנים, בעלות קווי עיצוב ישרים, קנייתן אינה יקרה במיוחד, תהליכי ההרכבה של דלתות אלו הם מהירים והן אינן לוקות בתופעות של חלודה וקורוזיה כמו בדלתות ברזל רגילות. דלתות אלומיניום מאפשרות גמישות תכנונית רבה לאדריכל או למעצב הפנים. קיימים סוגים רבים של דלתות אלומיניום וכדאי להתעדכן בכל החידושים העיצובים והטכנולוגים בתחום עוד בטרם יצאתם לבחור את הדלת.

צור קשר

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך :

דלתות כניסה לבניין

דלת הכניסה לבניין, לבית, או למשרד, היא תמיד יותר מנקודה אקראית לכניסה ויציאה. דלתות כניסה לבניין מתפקדות גם כמעין כרטיס ביקור של הדיירים, ושילובן בכניסה

קרא עוד »
דלתות אוטומטיות מחיר

אם אתם קוראים את זה, סימן שאתם מעוניינים להתקדם ולהזמין דלתות אוטומטיות במחיר משתלם. כמעט כל מי שנכנס לבניין, למשרד או לכל מבנה, מעדיף את

קרא עוד »
מערכות אינטרקום

חברת פאר אנפון מתמחה בייצור והתקנת מערכות אינטרקום. מערכות אינטרקום של חברתינו הינן מהמתקדמות בשוק ומתאפיינות בעיצוב החדשני, הטכנולוגייה המתקדמת וידידותיות למשתמש. המערכות שלנו מותאמות

קרא עוד »

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!