מה אנחנו מציעים

תיבות דואר מעוצבות לבניין משותף – לא חייבים להתפשר

התקנת תיבות דואר חדשות בבניין משותף עשויה להיות מסובכת, בעיקר בגלל שיש היום מגוון כל כך גדול של תיבות דואר מעוצבות לבנייני מגורים וחילוקי דיעות עיצוביים עלולים להתגלע בין הדיירים. בהתחשב בעובדה כי עד לא מזמן מבחר תיבות הדואר בכלל, ותיבות דואר לבניינים משותפים בפרט, היה קטן ומצומצם, אין ספק שמדובר ב"צרות של עשירים". ובכל זאת, צריך לבחור…

המגוון

נתחיל בלסבר את האוזן בדבר מגוון תיבות הדואר הקיימות. להלן חלק מהן: תיבות דואר עמוקות, תיבות דואר על עמוד, תיבות דואר כחלק מקיר הכניסה לבניין, תיבות דואר על עמודים, תיבות דואר משולבות עם מערכת אינטרקום, תיבות דואר בולטות או שקועות בתוך הקיר ועוד. ההבדלים בין התיבות הן בעיקר במראה, שכן כל תיבות הדואר היום חזקות ובטיחותיות.

במה להתמקד

כאמור, מלבד העיצוב החיצוני, רוב תיבות הדואר היום מוצגות כדומות זו לזו, ולכן, כדי לא לרכוש בטעות תיבות שאינן איכותיות כדאי לבחור היטב את החברה שאתם עובדים איתה. תיבות דואר מעוצבות כדאי לרכוש אך ורק מחברה רשמית ומוכרת שיש לה ניסיון וידע בתחום, והיא מצוידת בתו תקן של מכון התקנים הישראלי.

שלבי קבלת ההחלטה בבחירת תיבות דואר מעוצבות

את ההחלטה על תיבות הדואר המעוצבות כדאי לקבל ברוב של דיירי הבניין כמובן, או לקבל את הסכמתם לבחירה מראש, או להשאיר זאת בידי מעצב מקצועי, במידה ואתם עובדים עם אחד כזה. שלבי הבחירה צריכים להיות כדלהלן:

  • ראשית יש להגדיר תקציב לרכישת תיבות הדואר והתקנתן. התקציב יגדיר את תחומי החיפוש שלכם ויצמצם אותו, כך שהתהליך כולו יהיה פשוט יותר. כמובן שכדאי לבצע סקר שוק קודם לכן על טווחי המחירים כדי להגדיר תקציב ריאלי.
  • בחירת מיקום תיבות הדואר – בתוך הלובי, על קיר הכניסה, על עמוד נפרד וכו'.
  • מה הגודל הרצוי – בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעדיפים תיבות דואר גדולות ועמוקות.
  • מאיזה חומר נעדיף את תיבות הדואר.
  • מהו סוג הפתח שאנו רוצים – אחורי או קדמי.
  • והפרט האחרון שיש לבחור הוא עיצוב חזית התיבות, בכפוף לכל מה שהגדרנו קודם לכן.

צור קשר

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך :

דלת לבניינים המלצה

בעידן של היום, גם בנוגע למוצר כמו דלת כניסה לבניין המלצות הן דבר חשוב והבחירה בחברה טובה ואמינה תלווה אתכם לאורך שנים. המלצה אמינה וטובה יכולה לחסוך

קרא עוד »

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!