מה אנחנו מציעים

דלת אוטומטית דו כנף

דלת הזזה אוטומטית דו כנפית היא דלת בעלת שתי כנפיים אשר נפתחות באותו הזמן לשני הצדדים. לכל כנף מוצמד ציר שקובע את כיוון הפתיחה. דלת אוטומטית עם שתי כנפיים מתאימה בדרך כלל כאשר הפתח בכניסה הינו רחב. בכל אופן, כדאי לתת את הדעת על כיוון פתיחת הדלת – היא יכולה להיפתח כלפי פנים או כלפי חוץ. הדלת מתאימה למבנים ציבוריים או פרטיים שבהם קיים פתח גדול, יחסית, ומאפשרת להתקין דלת כנף דו כנפית שתהפוך להיות דלת קורסת במצבי חירום ותאפשר להמוני האנשים הרוצים לצאת במהירות מהבניין להימלט ממנו מתוך שמירה על כללי הבטיחות. דלת אוטומטית דו כנפית מגיעה עם מתאם סגירה המאפשר סגירה אוטומטית או ידנית כדי להבטיח נוחות של סגירה ופתיחה של הדלת.

לחברתנו יש את הבלעדיות לשעון שבת אסטרונומי המותאם לדלתות הזזה אוטומטיות דו-כנף אשר הומצא על ידנו. מערכת השעון יודעת באופן אוטומטי מתי השבת נכנסת ויוצאת. המערכת מכוונת 15 שנה קדימה ומכירה בכל חגי וזמני ישראל. שעון שבת האסטרונומי עובד לפי שעון רבנו תם ויש לו אישור של צומת ומשמרות השבת. מערכת השעון מאפשרת לדלת להיפתח ולהיסגר לפי זמנים שנקבעו מראש. ברגע שהדלת נפתחת נשמע צפצוף, בכדי ששומר השבת ידע שהוא יכול לעבור באופן חופשי. כאשר הצפצוף נפסק ידע שומר השבת שאסור לא להתקרב לדלת. לאחר סיום הצפצוף המוגדר שנמשך כ-10 שניות הדלת נסגרת. חברתנו מספקת ,מייצרת ומתקינה אלפי דלתות אוטומטיות דו כנף במגוון דגמים רבים ברמת ביצוע וגימור מן הגבוהות ביותר.

צור קשר

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך :

שיפוץ אינטרקום

האינטרקום הוא שומר הסף של בניין המגורים שלנו והוא דואג לכל מערך התקשורת בין אורחי הבניין לדיירים. כשהיינו ילדים, חשבנו שהאינטרקום הוא משחק להפגת שיעמום

קרא עוד »

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!