מה אנחנו מציעים

דלתות כניסה לבניין

דלתות כניסה לבניין

דלת הכניסה לבניין, לבית, או למשרד, היא תמיד יותר מנקודה אקראית לכניסה ויציאה. דלתות כניסה לבניין מתפקדות גם כמעין כרטיס ביקור של הדיירים, ושילובן בכניסה קובע לא פעם את האווירה שתשרה בבניין כולו. ישנם סוגים רבים של דלתות כניסה לבנייני משרדים ובנייני מגורים, ולעיתים קשה לדעת במה לבחור מתוך המגוון העצום.

איך בוחרים את הדלת הנכונה?

כדי לבחור את דלת הכניסה המתאימה לבניין שלכם יש, ראשית כל, לבדוק מהם הצרכים שלכם. כמה אנשים צפויים לעבור בדלת ביום, והאם עדיפה דלת עם פתיחה ידנית או אוטומטית? האם יש שומר בכניסה או מערכת אינטרקום ועד כמה קשה לפרוץ את הדלת כשהיא סגורה? מהי מידת הפרטיות שאתם רוצים לשמור בכניסה לבניין, והאם עדיפה זכוכית שקופה או אטומה? לאחר שתענו על שאלות אלה ואחרות תוכלו לכוון את עצמכם טוב יותר אל הדלת המתאימה לכם ביותר.

אופי ויופי

כדי לשלב את הדלת בצורה הטובה ביותר בבניין, כדאי ומומלץ להתייעץ עם מעצבי פנים או אדריכלים, שזהו מקצועם. כמובן שעל הדלת למצוא חן גם בעיני הדיירים, כיוון שכפי שהזכרנו בהתחלה, הדלת, וחזית הבניין בכלל, הם כרטיס הביקור הראשוני של כל אדם המתגורר בבניין וכל עסק היושב בו. השילוב ההרמוני של דלתות הכניסה במבנה כולו ובעיצוב החזית והלובי הוא קריטי כדי לתת תחושה טובה לנכנסים בשערי הבניין.

איכות בבחירת דלתות כניסה

האיכות של דלתות הכניסה אינה פחות חשובה מהמראה שלהן ואולי אפילו קצת יותר. כדי לא למצוא את עצמכם עם דלתות כניסה חורקות, נתקעות, מתקלקלות וכו', יש לבחור ביצרן דלתות מוכר ואמין, בעל מוניטין טוב בתחום והמלצות רבות. ודאו כי היצרן מצויד בכל האישורים הדרושים לעסק, וכי הדלתות מצוידות בכל תווי התקן הדרושים על פי החוק ומעבר לכך. כמובן שההתקנה חייבת להיעשות על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום. בדרך כלל היצרן עצמו ישלח מתקינים. ודאו כי אלה יודעים את מלאכתם ומנוסים בהתקנת דלתות כניסה, ותהינו גם אתם מדלתות כניסה יפות, חזקות ועמידות לאורך שנים.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל רגע:

צור קשר

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך :

מערכת כניסה מודרנית
מערכת כניסה מודרנית

השאלה איזו להציב בכניסה למשרד שלכם מטרידה אתכם לאחרונה? בחרתם לעשות שיפוץ וברור לכם שהדלת היא חלק בלתי נפרד מהחידוש של המקום? אתם לגמרי צודקים.

קרא עוד »
תיבות דואר לבניינים

תיבות דואר לבתים משותפים לשטחים הציבוריים של המבנה ישנה השפעה משמעותית על התדמית של הגרים בו. הדבר בא לידי ביטוי ברחבת הכניסה, בגינה של הבית

קרא עוד »

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!