מה אנחנו מציעים

דלתות אוטומטיות לעסקים

לא מעט בתי עסק, מעוניינים להתקין דלת אוטומטית בבית העסק. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של דלתות אוטומטיות לעסקים ולכן, לפני שבוחרים דלת אוטומטית לעסק, חשוב מאוד להכיר את סוגי הדלתות שקיימות כיום ואת היתרונות אל מול החסרונות שלהם. את הדלתות האוטומטיות ניתן למצוא כיום במגוון רחב של חללים שונים לרבות: מוסדות ציבוריים, חנויות, בנייני משרדים ועוד. הסיבה לכך היא שהן משלבות בין דקורטיביות, יוקרה ואיכות. מעבר לכך, הם מציעים פתיחה וסגירה שקטה והן פונקציונאליות ופרקטיות.

כיצד בוחרים דלתות אוטומטיות לעסקים?

בכדי לבחור בצורה הטובה ביותר דלתות אוטומטיות לעסקים, כל עסק צריך להגדיר את הצרכים שלו הנוגעים לדלת זאת.  כמובן שלאחר שמגדירים את הצרכים, יש צורך לברר על חברות שונות המציעות שירות בתחום ולבחור את החברה הטובה ביותר, שיש לה המלצות רבות וידוע כי כל הדלתות שהיא מספקת הן איכותיות, עמידות ודקורטיביות. מעבר לכך, יש הבדל בין דלתות אוטומטיות ועל כן, חשוב להכיר את הסוגים השונים של דלתות אלה וזאת בכדי לקבל את ההחלטה הנכונה.

סוגים של דלתות אוטומטיות

ניתן לחלק את הסוגים של דלתות אוטומטיות לכמה סוגים מרכזיים:

ראשית כל, דלת הזזה אוטומטית אשר לרוב מרכיבים אותה בכניסה לבית העסק והיא מאפשרת לרוב 6 מצבים הכוללים אפשרויות שונות כגון: אפשרות להיכנס בלבד או אפשרות לצאת בלבד, אפשרות לנעול את הדלתות או להשאיר אותן פתוחות, אפשרות לפתוח את הדלתות בצורה מלאה או חלקית.

דלת כנף אוטומטית אשר לרוב ניתן למצוא בבתי חולים או בכל מבנה התואם בין היתר לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים. משובר על דלת שנפתחת ב90 מעלות ויותר והמנעול שמולבש עליה מאפשר פתיחה וסגירה אוטומטיים. את המנגנון המדובר ניתן להתקין על כל דלת כנף רגילה שפותחים בציר החוצה או פנימה.

דלת קריסה אוטומטית שניתן למצוא אותה בעיקר במקומות שהפתח בהן משמש בתור יציאת חירום. היא פועלת כדלת הזזה אוטומטית רגילה בזמני שגרה, אך בזמני חירום אפשר לפתוח אותה על ציר כנף החוצה כאשר נמלטים מהמבנה.

יש לבחור את סוג הדלת האוטומטית המתאימה ביותר למבנה העסק ולצרכים העומדים על הפרק.

צור קשר

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך :

מערכות המתוכננות לפעול כיחידה אחת
דלתות אוטומטיות לבניין

פונקציונליות ואסתטיות, דלתות אוטומטיות לבניין הן מוצר נפוץ ומבוקש מאוד. כיום אפשר למצוא אותן מותקנות בכניסה לרוב המוסדות, המסעדות, האולמות, בבנייני יוקרה ואפילו בבניינים ישנים

קרא עוד »
דלתות זכוכית אוטומטיות

דלתות זכוכית רגילות, המתלכלכות בקלות עם כל מגע יד, הולכות ונעלמות מהמרחב הציבורי והפרטי ומוחלפות במקומות רבים על ידי דלתות זכוכית אוטומטיות. היתרונות הבולטים ביותר

קרא עוד »

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!