מה אנחנו מציעים

גם אתם רוצים תיבות דואר מעוצבות

כאז כן היום

אם משווים תיבות דואר מעוצבות ומודרניות אל תיבות הדואר המיושנות של פעם, מודגש מייד עד כמה תיבות הדואר הישנות אינן נוחות, ועד כמה הן לא נעימות למראה. בבניינים מסוימים עדיין משתמשים בתיבות דואר בנות כמה עשרות שנים, אותן תיבות שהיו בנמצא כשהבניין נבנה. מיותר לציין כי תיבות אלה כבר אינן במצב כל כך טוב, וגם אם הן שמורות היטב, הן נראות כמו מוצג מוזיאוני היסטורי, בעיקר אם הבניין עצמו עבר שיפוצים ומתיחות פנים במשך הזמן.

התרגלנו…

האדם הוא יצור סתגלתן מטבעו, וגם העין שלנו מתרגלת לכל מראה. כך אנו מתרגלים למראה תיבות הדואר שלנו ותופסים אותן בצורה אוטומטית כחלק מהבניין, מבלי לשים לב למראן האמיתי. אם תנסו להגיע אל הבניין בו אתם גרים כאילו אתם אורחים שרואים את הבניין לראשונה, תוכלו לשים לב לכל הסימנים הקטנים שהתרגלתם אליהם: סימני רטיבות, קיר מתקלף, צינורות מים חלודים, כתמי טחב על הקיר היכן שהמזגנים מטפטפים בקיץ ועוד. עצרו ובחנו את תיבות הדואר – האם הן משתלבות במראה הכללי? האם הן תורמת למראה או מורידות ממנו? האם הן מיושנות או מודרניות?

אסתטיקה ופרקטיות

פעם שלטה בישראל הגישה שדגלה בפרקטיות לפני הכל, וראתה בעיצוב ונוי מילות גנאי בורגניות. כתוצאה מכך קיבלנו את בנייני הרכבות, מרצפות השיש הקטנות ואחידות כללית בעיצוב בנייני מגורים ודירות. לשמחתנו העיתים השתנו, והעיצוב הוא כיום חלק בלתי נפרד מכל תחום בחיינו, כשהפרקטיות חשובה, ויחד איתה צועדת האסתטיקה. תיבות דואר מעוצבות הן מההמצאות החדשות, המאפשרות לנו לדאוג לחיצוניות הבניין ומראהו האסתטי בלי לוותר על הפרקטיות והנוחות אפילו לשניה, ואולי אפילו להינות מתיבות דואר נוחות הרבה יותר.

תתחדשו!

החלפת תיבות הדואר הישנות בתיבות דואר מעוצבות אינה כרוכה בעלות גבוהה במיוחד, כך שניתן לשלב אותה בכל שיפוץ או צביעה, או אפילו לערוך החלפת תיבות דואר בלבד. כל שעליכם לעשות הוא לשכנע את שאר הדיירים בנחיצות של החלפת התיבות, וזה לא אמור להיות קשה. לאחר מכן באחריות הועד או מי מטעמו לקבל הצעות מחיר להחלפת תיבות הדואר בתיבות דואר מעוצבות, או פשוט להתקשר עם חברה מסוימת ולבצע את השדרוג. העיקר הוא לדאוג שהחברה איתה אתם מתקשרים היא חברה אמינה ומקצועית, בעלת ניסיון בתחום, כך שתקבלו את המוצרים הטובים ביותר ואת השירות הטוב ביותר.

צור קשר

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך :

סוגי תיבות דואר בישראל

תיבות דואר או תיבות מכתבים הינן תיבות הניצבות בפתחי בתים, ומיועדות לקבלתו של דואר נכנס עבור דיירי הבית. תיבות אלו קיימות בישראל במגוון סוגים לבתי מגורים,

קרא עוד »
סוגי דלתות הזזה חשמליות

דלתות הזזה חשמליות ישרות ניתן לבחור בדלתות חשמליות ישרות, כלומר שפתח הכניסה הוא ישר הדלתות נפתחות לצדדים והמבנה כולו משתלב עם הכניסה לבניין. כאן ניתן לבחור בדלת

קרא עוד »

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!