מה אנחנו מציעים

באילו מקרים נרצה להחליף את הצילינדר בדלת?

באילו מקרים נרצה להחליף את הצילינדר בדלת?

אם חשבתם שלהחליף צילינדר בדלת זו בעיה ככל הנראה לא התנסיתם בכך בעבר. למעשה, החלפת צילינדר זו לא בעיה גדולה, במיוחד אם אתם פונים לאיש מקצוע ומבקשים ממנו לבצע את הפעולה עבורכם.

תמיד מומלץ ורצוי לשכור את שירותיו של מנעולן להחליף צילינדר בדלת, מכיוון שהוא ידע לבצע את הפעולה בצורה מקצועית, מיומנת ונכונה שתחסוך לכם בעיות עתידיות והוצאות כספיות נוספות.

מתי יש צורך בהחלפת צילינדר בדלת?

הדלת לא נפתחת / ננעלת כפי שצריך

יש מספר סיבות שיכולות להתאים לשאלה זו. הראשונה תלויה בתקינותה של הדלת. כאשר הדלת לא נפתחת או ננעלת כראוי זה בהחלט מרגיז ומתסכל ולכן במקום להסתבך עמה, רצוי לבדוק אם הבעיה היא בצילינדר. קרוב לוודאי שאכן הבעיה קשורה בצילינדר, הרי הוא האחראי העיקרי לבעיות של נעילה ופתיחה. במקרה מסוג זה יש צורך בהחלפת צילינדר בדלת וכפי שציינו קודם לכן, את ההחלפה ניתן לבצע בעזרת מנעולן מוסמך, רצוי אחד שפועל באישור משטרת ישראל, או באופן עצמאי, במידה ואתם יודעים כיצד לבצע זאת כראוי.

אובדן מפתח או חשש מחדירה לא רצויה אל הבית

סיבה נוספת להחלפת צילינדר היא כאשר איבדתם את המפתח ואתם חוששים שמישהו אחר ימצא אותו ויעשה בו שימוש לא חיובי. כלומר, אם אתם חושדים או חוששים שמישהו עלול להיכנס אל הבית שלכם ללא אישור. גם במקרים בהם המפתח שלכם שוכפל או ניתן למישהו שאתם לא רוצים שיכנס אל הבית – רצוי לבצע החלפת צילינדר. מדובר בפעולה מאוד פשוטה ואפילו מהירה, תוך חצי שעה לכל היותר תוכלו לחזור לסדר יום תקין ושגרה מלאה כאשר החששות אינם רלוונטיים עוד והפרטיות של הבית או הדירה שלכם נותרה תקינה.

טווח מחירים של החלפת צילינדר של דלת

טווח המחירים נע בין 150 שקלים לבין 900 שקלים לצילינדר. יש מגוון רחב של צילינדרים והם מותאמים לשלל הדלתות שנמכרות וקיימות היום בשוק. מחירו של הצילינדר תלוי בכמה גורמים אך לא תמיד היקר הוא בהכרח הטוב ביותר.

תוכלו להתייעץ עם מנעולן מוסמך ומורשה על טיבו של הצילינדר או לבקש ממנו שירכוש עבורכם את הצילינדר שהוא רואה לנכון להתקין בדלת. לפעמים כדאי לשלם קצת יותר ולהבטיח לעצמכם מספר שנים טובות עם אותו הצילינדר, כאשר הסיכוי לתקלות נמוך יותר.

כמעט בכל חנות למוצרי בית ואביזרים לדירה תוכלו למצוא מגוון עשיר של סוגי צילינדרים, המחירים משתנים בהתאם לגודל, לחומר ממנו הצילינדר מיוצר, סוג הדלת אליה הוא מותאם ועוד.

צור קשר

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך :

מערכות כניסה ויציאה לבניין הרושם הראשוני משפיע
כיצד בוחרים דלתות אוטומטיות?

הדלתות האוטומטיות נמצאות בכל מקום היום: בכניסה לבנייני משרדים, במוסדות ציבוריים, בקניונים, בחנויות ובבנייני מגורים. נוחות השימוש, תחושת הבטחון, והשמירה על הבידוד התרמי והאקוסטי בתוך

קרא עוד »
שיפוץ אינטרקום

האינטרקום הוא שומר הסף של בניין המגורים שלנו והוא דואג לכל מערך התקשורת בין אורחי הבניין לדיירים. כשהיינו ילדים, חשבנו שהאינטרקום הוא משחק להפגת שיעמום

קרא עוד »

צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!