פאר אנפון - תיבות דואר, מערכות אינטרקום, דלתות אוטומטיות, דלתות כניסה לבניין

תיבות דואר, דלתות כניסה ואינטרקום לבתים פרטיים, בתים משותפים ומוסדות. פאר אנפון – החברה המובילה בישראל. חברת פאר אנפון מייצרת תיבות דואר, דלתות כניסה לבניין ומערכות אינטרקום מהחומרים העומדים בדרישת התקן של מכון התקנים הישראלי, וכמו כן ברשותינו תו תקן ISO 9001-2008 של המכון לבקרת איכות. כמו כן, פאר אנפון הינה יבואנית בלעדית של מערכות דלתות אוטומטיות של חברת TAU איטליה המבטיחים איכות, שירות ואמינות. תמצאו באתרנו מבחר עצום מהמוצרים והעבודות שביצענו במהלך השנים. לצד הגלריה, תוכלו גם לקבל מידע חשוב שיסייע לכם בבחירת המוצר המתאים לכם וכמובן שגם ליצור עמנו קשר לקבלת הצעות מחיר והזמנות נציגנו לפגישה. חברת פאר אנפון הינה החברה הותיקה והמובילה בענף. החברה הוקמה לפני למעלה מ- 50 שנה והינה חוד החנית בפיתוחים וחידושים. במרוצת השנים, החברה אחרית לייצור רב של דלתות כניסה ותיבות דואר. חברת פאר אנפון בעלת אישור ממכון התקנים הישראלי כי היא פועלת בהתאם לתקנים ועומדת בדרישות תו הקן הישראלי, לאישור תעודת תו תקן. בין לקוחותינו: בנקים, חברות ביטוח, קיבוצים, אוניברסיטאות, מוסדות ממשלתיים, מושבים, בנייני מגורים ובתים פרטיים..

התקנת דלתות אוטומטיות במסגרת שיפוץ משרד

שיפוץ משרד שהתיישן, או לקראת כניסת עסק חדש שמן הסתם מתאפיין בצרכים ספציפיים, הוא הזדמנות מצוינת לשדרג את כל המרכיבים של הנכס – ולנצל את כל האפשרויות הקיימות כיום. אחת האופציות שכדאי להכיר ולשקול היא דלת אוטומטית. היתרונות הרבים של דלתות אלה הופכים אותן לחלק בלתי נפרד מעוד ועוד משרדים, ולמעשה במידה רבה דלת שנפתחת ונסגרת מעצמה היא כבר כמעט סטנדרט במשרדי יוקרה ובמקומות שמבקשים למתג את עצמם כמתקדמים.

ידידותיות למשתמשים ונגישות מלאה

משרדים שמתבצעת בהם קבלת קהל מחויבים – הן ע"י החוק והן מכוחה של האחריות החברתית – להנגיש את עצמם לבעלי מוגבלויות. עבור מי שלמשל מתנייד באמצעות כיסא גלגלים, דלת אוטומטית היא כמובן פתרון הנגשה מעולה שמקל מאוד את המעבר מחלל לחלל. הדלת שפותחת את עצמה היא אופציה ידידותית מאוד גם עבור שאר האוכלוסייה, ובפרט לאמא או אבא שמגיעים עם עגלה ובה תינוק, למי שמדברים בסמארטפון ושקועים בשיחה (חלק גדול מאיתנו…) וגם כשלאדם שרוצה להיכנס או לצאת יש ביד תיקים או חפצים אחרים. בכל מקרה מומלץ להעדיף קבלני שיפוצים בעלי ניסיון בהנגשת מבנים ומשרדים, כדי להבטיח נגישות מיטבית בתום הפרויקט.

בידוד מקסימלי

דלת שלא נסגרת באופן אוטומטי עלולה להישאר פתוחה זמן רב. במצב כזה, עלול לחדור אל המשרד רעש בעוצמה גבוהה ולהקשות על העבודה השוטפת. בנוסף אם מופעל אמצעי חימום או קירור, היעילות שלו פוחתת ככל שהדלתות פתוחות לפרקי זמן ממושכים יותר שלא לצורך, ועלות החשמל הנדרש למטרה זו מתייקרת. בדרך כלל במצבים אלה, העובדים במשרד נדרשים לקום אחת לזמן מה כדי לסגור את הדלת, שגרה מעט מייגעת שעלולה להוביל גם לאובדן סבלנות, נזיפות בלקוחות ועוגמת נפש לכל הצדדים.

סטריליות ומניעת זיהומים ולכלוכים

לא מעט מחקרים גילו שידיות של דלתות במרחבים ציבוריים שבהם עוברים אנשים רבים הן פריט גדוש בחיידקים ולעיתים גם בנגיפים – ובהתאם כזה שמעביר מחלות זיהומיות שונות. בעידן שבו המודעות לחשיבות השמירה על סטריליות מרבית, ועל צמצום המגעים הבלתי הכרחיים, דלת אוטומטית היא נכס של ממש ולכן אין כמעט שיפוצניק שלא ימליץ על התקנת דלת כזו. בנוסף העובדה שהדלת סגורה כמעט כל הזמן מפחיתה במידה ניכרת את כמויות האבק והלכלוכים שחודרים אל המשרד.

איך לתזמן נכון את החלפת הדלתות במסגרת שיפוץ?

החלפת דלתות כדאי לבצע לקראת סיום השיפוץ, כך שהדלתות האוטומטיות החדשות לא ייפגעו עקב העבודות במקום, לא יתלכלכו ובאופן כללי הן יהיו חדשות לגמרי באמת כשהמשרד יהיה מוכן לשימוש אחרי השלמת הפרויקט. בכל מקרה כדאי להפקיד את המלאכה בידי קבלן שיפוצים מוסמך וכמובן מנוסה, כך שכל החלטה תתקבל על סמך בקיאות מקצועית מעמיקה ותתרום להשלמת העבודות בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי – ועם התוצאות הטובות ביותר.

משפצים את המשרד שלכם? הזמינו קבלן שיפוצים מנוסה: https://www.renovations-israel.co.il

.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן