פאר אנפון - תיבות דואר, מערכות אינטרקום, דלתות אוטומטיות, דלתות כניסה לבניין

תיבות דואר, דלתות כניסה ואינטרקום לבתים פרטיים, בתים משותפים ומוסדות. פאר אנפון – החברה המובילה בישראל. חברת פאר אנפון מייצרת תיבות דואר, דלתות כניסה לבניין ומערכות אינטרקום מהחומרים העומדים בדרישת התקן של מכון התקנים הישראלי, וכמו כן ברשותינו תו תקן ISO 9001-2008 של המכון לבקרת איכות. כמו כן, פאר אנפון הינה יבואנית בלעדית של מערכות דלתות אוטומטיות של חברת TAU איטליה המבטיחים איכות, שירות ואמינות. תמצאו באתרנו מבחר עצום מהמוצרים והעבודות שביצענו במהלך השנים. לצד הגלריה, תוכלו גם לקבל מידע חשוב שיסייע לכם בבחירת המוצר המתאים לכם וכמובן שגם ליצור עמנו קשר לקבלת הצעות מחיר והזמנות נציגנו לפגישה. חברת פאר אנפון הינה החברה הותיקה והמובילה בענף. החברה הוקמה לפני למעלה מ- 50 שנה והינה חוד החנית בפיתוחים וחידושים. במרוצת השנים, החברה אחרית לייצור רב של דלתות כניסה ותיבות דואר. חברת פאר אנפון בעלת אישור ממכון התקנים הישראלי כי היא פועלת בהתאם לתקנים ועומדת בדרישות תו הקן הישראלי, לאישור תעודת תו תקן. בין לקוחותינו: בנקים, חברות ביטוח, קיבוצים, אוניברסיטאות, מוסדות ממשלתיים, מושבים, בנייני מגורים ובתים פרטיים..

כיצד בוחרים דלתות אוטומטיות?

הדלתות האוטומטיות נמצאות בכל מקום היום: בכניסה לבנייני משרדים, במוסדות ציבוריים, בקניונים, בחנויות ובבנייני מגורים. נוחות השימוש, תחושת הבטחון, והשמירה על הבידוד התרמי והאקוסטי בתוך הבניין הם רק חלק מרשימת היתרונות של דלתות אוטומטיות. אך היתרון הגדול של הדלתות מקשה על בחירת דלת אחת. בואו נראה כיצד עושים זאת נכון.

צעד ראשון

הרבה לפני שאתם הולכים לרכוש את הדלת, ובעצם הצעד הראשון בדרך לכך, הוא הגדרת הצרכים שלכם. אם אינכם יודעים דבר על תחום הדלתות האוטומטיות כדאי לגלוש מעט באינטרנט או להתקשר לחברה מומחית בתחום ולבדוק מהו ההיצע הקיים היום בתחום, מהם העיצובים הפופולאריים, מהם היתרונות והחסרונות של הדלתות האוטומטיות, האם יש מגבלות כלשהן על השימוש בדלתות אלה, וכל מידע נוסף שיש בו בכדי לסייע לכם להגדיר למה אתם זקוקים בדיוק.

חקר שוק

הצעד השני בדרך לרכישת הדלתות האוטומטיות שלכם הוא לערוך סקר שוק הנוגע למחירים ולשירות שמציעות החברות השונות. חשוב לא להתפתות למחירים זולים במיוחד שעשויים להצביע על איכות נמוכה של מוצר ושל עבודה, מה שעלול להסתיים בעוגמת נפש כשהדלתות החדשות יתקלקלו שוב ושוב, ובמקרים גרועים במיוחד אתם עלולים להיאלץ לשלם סכום נוסף לחברה אחרת שתספק לכם דלתות חדשות והתקנה ראויה. התרשמו ממקצועיות צוות החברה, ממידת ניסיונם, מאיכות השירות ומרמת האחריות שהחברה נותנת על הדלתות. אל תתביישו לבקש המלצות.

ייעוץ מקצועי

רגע לפני שאתם חותמים על החוזה עם החברה לאספקת דלתות אוטומטיות, כדאי שתתייעצו עם אנשי מקצוע בתחום האדריכלות והעיצוב, כדי לבחור בדלת המתאימה ביותר מבחינה עיצובית. אחריהם כדאי להתייעץ אם אנשי מקצוע בתחום הדלתות האוטומטיות, כדי לוודא שמה שהומלץ על ידי האדריכל או המעצב אכן אפשרי, וכדי לבצע התאמות טכניות נדרשות להמלצתו.

רכישה והתקנה

עכשיו, כשיש בידיכם את כל המידע הדרוש, אתם יכולים לבחור בחברה שמציעה לכם את הדלתות האוטומטיות הטובות ביותר עבורכם, בהתאמה לכל הפרטים שאתם יודעים. שימו לב שהחברה שולחת נציג מטעמה לקחת מידות עבור הדלת או שאתם מספיק מידות שנמדדו על ידי איש מקצוע. מדידה עצמית של הדלת, שאינה מבוצעת בצורה מקצועית עלולה להסתיים בגילוי מאוחר מדי כי הדלת קטנה מדי / גדולה מדי / ארוכה מדי / גבוהה מדי וכו'. בסוף ההתקנה דאגו לקבל את תעודת האחריות חתומה, ותתחילו להינות מהדלת החדשה שלכם.

.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן